P-Shot Tedavisi Nedir?

P-Shot

Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) Nedir?

 Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) sadece cinsel güç artışı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yan etki olarak hem penis boyutunu büyüten hem de performans artışı sağlayan cerrahi olmayan tek yöntemdir.

Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) erkeklere cinsel performanslarında kalıcı gelişmeler sağlamak üzere tasarlanmış bir işlemdir. Bu güvenli ve etkin işlemin, erektil disfonksiyon (sertleşme problemi/iktidarsızlık) hastalığı olan erkekler için başarılı olduğu gösterilmiştir. Erektil disfonksiyonun sebepleri arasında ise büyümüş prostat, prostat kanseri, geçirilmiş cerrahinin yan etkileri, ilaç yan etkileri ve diyabet (şeker hastalığı) gibi sağlık sorunları sayılabilir.

Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) penise yapılan acısız bir enjeksiyondur. Erkek cinsel gücünü iyileştirmek için yapılan tıbbi gelişmelerde yenilikçi, kök hücre teknolojisinin kullanıldığı bir uygulamadır.

Penis Büyütme & Cinsel Güç Arttırma için Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®)

Çoğu erkek ağrılı ve iyileşme süresi zorlu olan penis büyütme operasyonuna bir alternatif aramaktadır. Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) cinsel gücü arttıran, daha iyi bir performans sunan ve penis boyutunda büyüme sağlayan ilaçsız, cerrahi olmayan bir yöntemdir.

Mutluluk Aşısı ForMen, (P-Shot/Priapus Shot®) eski yunan cinsel güç tanrısının adından esinlenerek adlandırılmıştır.  Böyle olmasına rağmen P-shot bir mit değildir! Tam tersine sertleşme problemini etkin bir şekilde tedavi eden modern bir tıbbi işlemdir. Diğer erektil disfonksiyon (sertleşme problemi / iktidarsızlık) tedavilerinin aksine haplar, kremler veya diğer erkek cinsel gücü arttırıcı tedavilerin aksine uzun süreli sonuçlar elde edilebilir.

Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) Nasıl Uygulanır?

Koldan belirli miktarda kan alınır ve daha sonra plazmanın toplandığı bir santrifüje yerleştirilir. Bu plazma, penise enjekte edildiğinde, kök hücrelerini kan akışını arttırmayı tetikleyen ve sağlıklı dokuyu büyütmek için kök hücreleri tetikleyen hücre yenilenen büyüme faktörleri içerir. Klasik PRP’den 24 kat daha etkili olan teknolojiyle birlikte tedavi süreci penis pompası ile desteklendiğinde 97% ye varan başarı gözlemlenmektedir.
 

(P-Shot) Tedavisi ilgili Tüm Sorularınızı

Uzmanlarımızdan Hemen Öğrenebilirsiniz
 

Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®)
Hangi sonuçları bekleyebilirim?

 • Penisin sertliğinin ve ereksiyon kapasitesinin artırılması.
 • Tedaviyle birlikte verilen pompayı kullandıktan sonra boyut artışı (uzunluk ve çevre kalınlığında %10-20 artış).
 • Yapılan klinik çalışmalar sonucu penis boyunda 3-6 cm büyüme gözlenmektedir.
 • Penisin güçlendirilmesi.
 • Artan kan akışı ve dolaşım.
 • Geliştirilmiş cinsel yetenekler.
 • Artmış cinsel dayanıklılık.
 • Artan duyarlılık ve zevk.
 • Geliştirilmiş görünüm.
 • Peyronie (Penis Eğriliği) hastalığının iyileştirilmesi.
 • Penisin düzleştirilmesi.
 • Daha uzun, daha sert ve sürdürülebilir ereksiyonlar.
 • Bilimsel olarak ispat edilmiş penis büyümesi.
 • Artmış cinsel güç (daha uzun süre cinsel birleşme yaşayabilirsiniz).
 • Prematür ejakülasyon (erken boşalma) ile ilgili sorunları azaltmak.
 • Cinsel problemler nedeniyle zedelenen özgüveninizi kazanmaya yardımcı olur.
P-Shot Tedavisinde Klinik Başarısı %97 dir.

Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) Ne Yapar?

Kişinin kendisine ait, kanında bulunan büyüme faktörlerinin plazmasıyla birlikte (diğer adıyla ADVANCED PRP) ayrıştırılması ve penisin özel bazı noktalarına enjekte edilmesinin birleşimidir.  P-Shot/Priapus Shot®’ta kan kaynaklı büyüme faktörlerinin penisi iyileştirmesi, adeta yenilemesi için kullanılır. Vücudun reddetme ihtimali olmayan, kendi kanınızdan elde edilen bir kan ürünü işlem sırasında ayrıştırılır, vakit kaybetmeden uygulanır ve son derece başarılı sonuç verir.

İşin sırrı ise kendi kanınızdan elde edilen ADVANCED PRP’dir. Herhangi bir ADVANCED PRP içeren uygulamada olduğu gibi Mutluluk Aşısı ForMen’de (P-Shot/Priapus Shot®) de bir miktar kanınız alınır. Daha sonra özellikle bu ve benzeri işlemlerde kullanılmak üzere özelleştirilmiş bir santrifüj cihazı ile büyüme faktörleri kanınızdan ayrıştırılır. Böylece sıradan PRP kitleriyle elde edilen büyüme faktörü miktarının 15 ila 16 katı olan bir sıvı elde ederiz. Böylece konsantre ve onarım gücü oldukça yüksek bir ADVANCED PRP elde ederiz ve bu da peniste onarım, dolayısıyla penisi büyütme ve cinsel gücü arttırmanın temelini oluşturur.

ADVANCED PRP bir çeşit kök hücre tedavisidir. Fazladan kök hücre kullanılmamakla beraber dokunun içinde bekleyen kök hücreleri yeniden dokuyu onarmak ve gerekli yerlerde üretmek üzere uyarır. Burada kök hücrelerin iyileştirici gücünü cinsel gücünüzü arttırmakta kullanırız.

Kim Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) için İyi Bir Adaydır?

Artmış cinsel performans isteyen, penis boyunu büyütmek isteyen veya daha iyi bir cinsel hayat isteyen her bey bu işlemden fayda sağlar. 35-65 yaş arası her iki erkekten biri erektil disfonksiyon (sertleşme sorunu/iktidarsızlık) veya başka cinsellik sorunlarıyla karşılaşır. Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) bu kişilere yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Özellikle prostat problemleri, Peyroni (Penis Eğriliği) hastalığı, ilaç yan etkileri veya hipertansiyon, diyabet gibi diğer sağlık problemleri nedeniyle erektil fonksiyonu bozulan kişilerde iyileşme sağlar. İster hafif bir sorun olsun isterse en son ereksiyonunuzun üzerinden yıllar geçmiş olsun Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) size yardımcı olur. Daha da fazlası, erektil disfonksiyon (sertleşme sorunu / iktidarsızlık) için önceden başka bir tedavi aldıysanız ve memnun kalmadıysanız da Mutluluk Aşısı ForMen’e (P-Shot/Priapus Shot®) engel değildir.

Ücretsiz Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) konsültasyonu için lütfen başvurun.

Lütfen kliniğimize Mutluluk Aşısı ForMen’in (P-Shot/Priapus Shot®) sizin için uygun olup olmadığını konusunda bilgi almak için başvurun. Çekinmenize veya bu nedenle yaşadığınız özgüven kaybıyla yaşamanıza ve daha da önemlisi tatmin edici olmayan cinsel yaşantınıza devam etmenize hiç gerek yok.

Aşağıdakileri elde edebilirsiniz:

 • Daha uzun, daha sert ve sürdürülebilir ereksiyonlar.
 • Bilimsel olarak ispat edilmiş penis büyümesi.
 • Artmış cinsel güç. (Daha uzun süre cinsel birleşme yaşayabilirsiniz)

Bunlara ek olarak Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®)

 • Prematür ejakülasyon (erken boşalma) ile ilgili sorunları azaltmaya yardımcı olur.
 • Daha iyi cinsel hissiyat ve artmış zevk hissi sağlar.
 • Cinsel problemler nedeniyle zedelenen özgüveninizi kazanmaya yardımcı olur.

(P-Shot) Tedavisi ilgili Tüm Sorularınızı

Uzmanlarımızdan Hemen Öğrenebilirsiniz
 

Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) Sık Sorulan Sorular

Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) nedir?

Mutluluk Aşısı ForMen’in (P-Shot/Priapus Shot®) temel etkeni geliştirilmiş trombositten zengin plazma yani ADVANCED PRP’dir. ADVANCED PRP’nin kanınızda bulunan iyileşme ve büyüme faktörlerinin konsantre edilmiş hali olduğunu da söyleyebiliriz. Mutluluk Aşısı ForMen’de (P-Shot/Priapus Shot®) uygulanan ADVANCED PRP penisteki kan akımını iyileştirir ve daha güçlü, daha uzun ve sürdürülebilir ereksiyonlar sağlar. Diğer yandan ADVANCED PRP sadece onarım yapmaz; büyüme faktörlerini de içerdiği için bu güvenilir ve etkili yöntem sayesinde sadece daha iyi ereksiyonlar sağlanmaz, aynı zamanda penis boyu da artar.

Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) yaptırabilir miyim?

Yaş ilerledikçe damar hastalıkları, şeker hastalıkları, yüksek kolesterol ve hipertansiyon vb. damar harabiyetlerinden kaynaklı ereksiyon bozuklukları gözlemlenmektedir. Ereksiyon bozukluğu çekiyorsanız veya penisinizin boyutunu, şeklini, sıkılığını, görünümünü ve işlevini iyileştirmek veya cinsel performansınızı arttırmak istiyorsanız, P-Shot sizin için olabilir.

Artmış cinsel performans isteyen, penis boyunu büyütmek isteyen veya daha iyi bir cinsel hayat isteyen her bey bu işlemden fayda sağlar. 35-65 yaş arası her iki erkekten biri erektil disfonksiyon (sertleşme sorunu/iktidarsızlık) veya başka cinsellik sorunlarıyla karşılaşır. Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) bu kişilere yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Özellikle prostat problemleri, Peyroni (Penis Eğriliği), ilaç yan etkileri veya hipertansiyon, diyabet gibi diğer sağlık problemleri nedeniyle erektil fonksiyonu bozulan kişilerde iyileşme sağlar.

İster hafif bir sorun olsun isterse en son ereksiyonunuzun üzerinden yıllar geçmiş olsun Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) size yardımcı olur. Daha da fazlası, erektil disfonksiyon (sertleşme sorunu/iktidarsızlık) için önceden başka bir tedavi aldıysanız ve memnun kalmadıysanız da Mutluluk Aşısı ForMen’e (P-Shot/Priapus Shot®) engel değildir.

Mutluluk Aşısı ForMen’in (P-Shot/Priapus Shot®) sonuçlarını ne zaman görürüm?

Erektil disfonsiyon (iktidarsızlık/sertleşme problemi) açısından Mutluluk Aşısı ForMen’in (P-Shot/Priapus Shot®) sonuçlarını neredeyse hemen görmeye başlarsınız. Uygulamayı yaptıran beyler o gün eve gittiklerinde daha iyi bir cinsel birleşme yaşadıklarını belirtiyorlar. Penis büyüklüğünde dikkate değer gelişmenin olması içinse birkaç hafta sürenin geçmesi gerekir.

Mutluluk Aşısı ForMen’in (P-Shot/Priapus Shot®) herhangi bir yan etkisi var mı? Riskleri nedir? İyileşme dönemi var mı?

Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) basit, muayenehanede yapılabilen bir uygulamadır. Yaklaşık 30 dakika sürer ve iyileşme dönemi neredeyse yoktur. Aynı şey yan etkiler için de geçerlidir. Uygulamanın en güzel taraflarından biri de budur; sizin kendi kanınızdan elde edildiği için bilinen bir yan etkisi yoktur. P-Shot kişinin kendi kanından elde edilen plazmanın kişinin kendi dokusuna verilmesi işlemi olduğu için penis boyunu 3-6 cm büyütme haricinde hiçbir yan etkisi yoktur.

Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) PRP midir?

Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) PRP Değildir!

Klasik PRP’den 24 kat daha etkili olan teknolojiyle birlikte tedavi süreci penis pompası ile desteklendiğinde 97%’ye varan başarı gözlemlenmektedir.

Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) işlem süresi nedir ve hangi aralıklarla uygulanır?

İşlem yaklaşık 30-40 dakika sürer. En etkili sonuca ulaşmanız için önerilen uygulama sıklığı ayda 1 seanstan toplam 4 seanstır.

Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) uygulamasında penisin hangi bölgelerine enjeksiyon yapılır?

Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) penisin cinsel temastaki ve ereksiyondaki en önemli bölgelerine yapılır.

Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) ağrılı bir işlem midir?

Uygulamadan önce lokal anestezi uyguluyoruz. Anestezik madde Mutluluk Aşısı ForMen’in (P-Shot/Priapus Shot®) ağrısız olarak uygulanmasını sağlar. Böylece ADVANCED PRP etkilerini cinsel haz ve fonksiyon açısından en hassas ve önemli bölgelerde göstermeye başlar.

Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) ile boyut artışındaki beklentim ne olmalıdır?

Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) ile cinsel organ büyümesi bir miktar zaman alabilir, ancak yaklaşık 3 hafta kadar sonra gözle görülür büyüme başlayıp, 3-6 cm’ye varan büyüme (boyla orantılı olarak çap artışı da olur) bilimsel yayınlarla ortaya koyulmuştur.

Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) yaptırdıktan sonra yapmam gereken bir şey var mıdır?

Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) uygulamasından sonra en iyi sonucu almayı garanti etmek için penis dokularını esnetmek için vakumlu bir pompa kullanmanız gerekir. Pompanın oluşturduğu etki ADVANCED PRP’yi ve kök hücreleri tetikler ve böylece rejenerasyon (doku yapımı) süreklilik gösterir. Böylece de hem boy hem de çap açısından en yüksek sonuç elde edilir.

Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) uygulamasından sonra ne zaman ilişkiye girebilirim?

Bu tedavinin en önemli avantajlarından biri normal aktivitelerinize hemen geri dönebilir ve cinsel ilişki aynı gün tekrar başlatılabilir.

Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) uygulamasından sonra doktora tekrar başvurmam gerekir mi?

Kısa bir kontrol muayenesi Mutluluk Aşısı ForMen’den (P-Shot/Priapus Shot®) 4 hafta sonra önerilir. Bazı beyler bu muayenede sonuçlardan ikinci kez Mutluluk Aşısı ForMen (P-Shot/Priapus Shot®) yaptırmak isteyebilirler ancak bu durum aldığınız sonuçlara ve doktorunuzun gözlemlerine göre değerlendirilir.

Mutluluk Aşısı ForMen’in (P-Shot/Priapus Shot®) ücreti nedir?

Çoğu insan Mutluluk Aşısı ForMen’in (P-Shot/Priapus Shot®) ücretiyle ilgilenir. Ancak bize göre burada bakılması gereken ücretin ham halinden çok sonuçlarıyla ücreti kıyaslamak olmalıdır. Günde bir alınan erektil disfonksiyon (iktidarsızlık/sertleşme sorunu) ilaçlarının aksine tekrar tekrar ilaç alma gereksinimi kalmayacaktır. Erektil disfonksiyon için yapılan ameliyatlara kıyaslandığında ücret oldukça düşüktür. Penis boyutunu büyütmek için ise uygulanan tek cerrahi olmayan yöntemdir.
 

(P-Shot) Tedavisi ile İlgili Daha Ayrıntılı Bilgi İçin;

P-Shot Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz